نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس, تعمیرگاه مجاز وستینگهاوس, نمایندگی تعمیرات بوش, تعمیرگاه مجاز بوش, تعمیرگاه مرکزی بوش, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات بوش, نمایندگی رسمی بوش,خدمات پس از فروش دوو, شرکت دوو , نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک , نمایندگی رسمی جنرال الکتریک, شماره تماس نمایندگی جنرال الکتریک نمایندگی تعمیرات ال جی, تعمیرگاه مجاز ال جی, تعمیرگاه مرکزی ال جی, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ال جی, تعمیرگاه مرکزی ال جی, نمایندگی رسمی ال جی, تعمیرگاه مجاز ال جی, نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران, شماره تماس نمایندگی ال جی, نمایندگی ال جی غرب تهران ن, مایندگی ال جی شرق تهران, تعمیرات لوازم خانگی ال جی , خدمات پس از فروش ال جی, شرکت ال جی, نمایندگی تعمیرات سامسونگ, تعمیرگاه مجاز سامسونگ, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات سامسونگ, تعمیرگاه مرکزی سامسونگ, نمایندگی رسمی سامسونگ, تعمیرگاه مجاز سامسونگ, نمایندگی مرکزی سامسونگ , نمایندگی رسمی سامسونگ , شماره تماس نمایندگی سامسونگ , تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ, خدمات پس از فروش سامسونگ, شرکت سامسونگ, نمایندگی رسمی ویرپول, شماره تماس نمایندگی ویرپول, تعمیرات لوازم خانگی ویرپول, خدمات پس از فروش ویرپول , شرکت ویرپول نمایندگی تعمیرات فریجیدر

وبلاگ

اثرات پرینتر سه بعدی در سبک زندگی

 

 

 

کاربرد پرینتر سه بعدی در اروپا و روسیه 61 درصد کاربرد جهانی آن را شامل می شود.
با گذر زمان و ظهور هر چه بیشتر تکنولوژی های متعدد در جوامع انسانی تغییراتی عمیق رخ می دهند که نمی توان از اثرات آنها چشم پوشی کرد با ورود پرینترهای سه بعدی به خانه ها رفت و آمدهای عادی بین خانه و مراکز خرید شدیدا کاهش می یابد به این ترتیب افراد با در اختیار داشتن فناوری سریع کپی از یک محصول، نیازی به خدمات حمل و نقل سریع نخواهند داشت. و به راحتی می توانند از محصولات مورد نیاز خود نمونه ای تهیه کنند. البته براین اساس نمی توان امید چندانی به حفظ قانون کپی رایت داشت.

مطالعه بیشتر

روز شمار پرینتر سه بعدی در گذر زمان

 

 

 

تکنولوژی چاپ از میلیونها سال پیش مهمترین روش انتقال اطلاعات بوده است. چه آن زمان که اجدادمان بر دیواره غارها آثار دستان خود را حک می کردند و چه اکنون که با پیشرفته ترین تکنولوژی امروزی یعنی پرینتر سه بعدی، حتی می توان یک ماشین را چاپ کرد. ولی آیا این پیشرفت به یکباره رخ داده است؟
1938: الکتروفتوگرافی شیوه فتوکپی خشک بود که توسط چستر کارلسون در سال 1938 ابداع شد و در آن از هیچ مایع شیمیایی استفاده نکرد. تکامل این شیوه باعث تولید اولین دستگاه کپی خودکار به نام زیراکس شد. زیروگرافی در بیشتر دستگاه های کپی و پرینترهای لیزری و ال ای دی کاربرد دارد.
1949: پرینتر فتوتایپ در سال 1949 توسط شرکت فوتون دانشگاه کمبریج ابداع شد که تصاویر را بر روی ستون هایی روی کاغذ عکاسی قرار می داد. دستگاه فتوتایپ سینک، نور را به سرعت از میان تصویر نگاتیو هر کاراکتر که توسط یک عدسی بر روی کاغذ عکاسی بزرگنمایی شده بود عبور می داد. سپس این کاغذ به کمک دستگاه پردازنده ای در داخل مایع شیمیایی فرو برده می شد تا ظاهر شود.

مطالعه بیشتر

رویاهایتان را چاپ کنید

 

 

 


پرینتر سه بعدی یکی از هفت تکنولوژی اصلی است که آینده ما را شکل خواهد داد
در طول تاریخ انسان آرزوهایی داشته که بیشتر آنها به صورت تخیل و تصورات ذهنی خود را مطرح کرده اند. تروزی بود که هیچ کس از در اختیار داشتن اشیا مورد نیاز خود تنها با فشردن دکمه ای ساده تصوری نداشت، اما امروزه به لطف تکنولوژی و ورود پرینترهای سه بعدی به عرصه زندگی انسان، آدمی قادر است هر آنچه را نیاز دارد بدون اتلاف وقت یا صرف هزینه ای گزاف در اختیار داشته باشد. به کمک همین پرینترهای سه بعدی است که می تواند اتومبیل رویای اش را در اختیار داشته باشد و هر از چندگاهی با آن رانندگی کند. حتی بافت های زنده انسانی مانند کلیه و گوش را نیز با تکنولوژی این دستگاه ها تولید نماید.

مطالعه بیشتر