نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس, تعمیرگاه مجاز وستینگهاوس, نمایندگی تعمیرات بوش, تعمیرگاه مجاز بوش, تعمیرگاه مرکزی بوش, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات بوش, نمایندگی رسمی بوش,خدمات پس از فروش دوو, شرکت دوو , نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک , نمایندگی رسمی جنرال الکتریک, شماره تماس نمایندگی جنرال الکتریک نمایندگی تعمیرات ال جی, تعمیرگاه مجاز ال جی, تعمیرگاه مرکزی ال جی, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ال جی, تعمیرگاه مرکزی ال جی, نمایندگی رسمی ال جی, تعمیرگاه مجاز ال جی, نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران, شماره تماس نمایندگی ال جی, نمایندگی ال جی غرب تهران ن, مایندگی ال جی شرق تهران, تعمیرات لوازم خانگی ال جی , خدمات پس از فروش ال جی, شرکت ال جی, نمایندگی تعمیرات سامسونگ, تعمیرگاه مجاز سامسونگ, شماره تلفن نمایندگی تعمیرات سامسونگ, تعمیرگاه مرکزی سامسونگ, نمایندگی رسمی سامسونگ, تعمیرگاه مجاز سامسونگ, نمایندگی مرکزی سامسونگ , نمایندگی رسمی سامسونگ , شماره تماس نمایندگی سامسونگ , تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ, خدمات پس از فروش سامسونگ, شرکت سامسونگ, نمایندگی رسمی ویرپول, شماره تماس نمایندگی ویرپول, تعمیرات لوازم خانگی ویرپول, خدمات پس از فروش ویرپول , شرکت ویرپول نمایندگی تعمیرات فریجیدر

روز شمار پرینتر سه بعدی در گذر زمان


1951: ایده پرینتر جوهر افشان اولین بار به صورت گسترده در اوایل 1950 توسعه داده شد. در این نوع پرینترها از یک کارتریج به منزله منبع رنگ استفاده می شد. کارتریج روی صفحه ای که قرار بود عمل چاپ روی آن انجام شود، حرکت میکند و جوهر از نازل های بسیار ریز آن روی صفحه می ریخت و عمل چاپ انجام می شد.
1957: پرینتر تصعید رنگ در اوایل 1957 ابداع شد، استفاده از نام تصعید برای این پرینتر به این دلیل بود که رنگ بدون گذار از مرحله مایع، مستقیما به گاز تبدیل می شد. این پرینتر، کامپیوتری بود که از گرما برای انتقال رنگ روی صفحه چاپ از جنس پلاستیک ، کاغذ پرینتر، کاغذ پوستر و پارچه استفاده می کرد. فرایند چاپ معمولا به صورت قرار دادن یک رنگ در هر بار با استفاده از نوار یا روبانی با صفحات رنگی روی آن انجام می گرفت.
1968: شرکت دیجیتال مینارد در سال 1968 پرینتر ماتریس سوزنی یا پرینتر سوزنی را ساخت. در این پرینتر به سیم پیچ انتهای هر سوزن هد، سیگنالی ارسال می شد که در اثر میدان مغناطیسی به سمت کاغذ پرتاب می شد. با برخورد سوزن آغشته به رنگ با کاغذ، نقطه ای روی آن ایجاد می شد و متون و تصاویر از کنار هم چیده شدن این نقاط به وجود می آمد.
1969: ایده استفاده از لیزر برای به تصویر کشیدن در سال 1969 توسط گری استارک پایه ریزی شد. به این ترتیب نوع متداولی از پرینترهای کامپیوتری که با سرعت و کیفیت بالا متن و گرافیک را بر کاغذ ساده چاپ می کرد ایجاد شد. پرینتر لیزری مانند دستگاه فتوکپی دیجیتال و پرینترهای چند منظوره از سیستم زیروگرافی (الکتروفتوگرافی) استفاده می کند.
1972: مکانیسم جدید چاپ با حرارت با عنوان پرینتر حرارتی در دهه هفتاد معرفی شدند. در این نوع چاپ نیاز به جوهر نیست و هد دستگاه با ایجاد حرارت روی کاغذ می نویسد.
1984: ایده استفاده از تکنولوژی سه بعدی توسط چاک هال و در سال 1984 شکل گرفت.
1986: اختراع پرینتر سه بعدی توسط چاک هال به ثبت رسید.
1988: تکنولوژی سه بعدی توسعه پیدا کرد.
1996: برای نخستین بار واژه "پرینتر سه بعدی" مورد استفاده قرار گرفت.
دهه 90: نخستین نمونه کوچک تولید شده توسط پرینتر سه بعدی روانه بازار شد.
2005: نخستین پرینتر سه بعدی با کیفیت و تمایز رنگی بالا وارد بازار شد.
2006: نخستین دستگاه پرینتر سه بعدی شخصی طراحی شد.
2008: نخستین دستگاه پرینتر سه بعدی شخصی وارد بازار شد.
2009: سی مدل تولیدی توسط پرینتر سه بعدی برای مشتریان پیشنهاد شد.
2014: نخستین خودروی تولید شده توسط تکنولوژی سه بعدی رونمایی شد.