فروش پرینتر سه بعدی

فروش پرینتر سه بعدی

با توجه به طیف وسیع کاربردهای پرینتر سه بعدی و گسترش بسیار سریع آن در بعضی حوزه‌ها مانند دندانپزشکی، جواهر سازی و ساخت قطعات صنعتی، اطلاع ما از نوع نیاز شما حائز اهمیت است تا بتوانیم بهترین دستگاه با مناسب‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد دهیم.
توانایی پرینتر‌ها در زمینه‌های مختلف پیشرفت بسیاری کرده است و با توجه به گسترهٔ این توانایی‌ها، دارای قیمتهای بسیار متفاوتی هستند. به طور مثال پرینترهای مورد استفاده در دندانپزشکی و پزشکی از ۷۰۰۰ دلار شروع شده و تا ۸۰۰۰۰ دلار پیش می‌روند، در جواهر سازی از ۵۰۰۰ دلار شروع و تا ۶۰۰۰۰ دلار ادامه می‌ابد و در ماکت سازی و مصارف نمونه سازی سریع از ۲۰۰ دلار تا ۴۵۰۰۰ دلار متغیر می‌باشد و حتی در صنایع دقیق مانند صنایع نظامی و صنایع خودرو سازی تا ۱۰۰۰۰۰۰ دلار دارای تفاوت قیمت می‌باشد. از اینرو برای انتخاب بهترین دستگاه با مناسب‌ترین قیمت لازم است تا از نیاز دقیق شما اطلاع داشته باشیم. در قدم اول ما به صورت مشاور برای شما عمل می‌کنیم و در صورت تایید و خواست شما مسئولیت تهیه دستگاه را به عهده می‌گیریم.
در قسمت خدمات پس از فروش شما را در تهیهٔ مواد اولیه و نیز تعمیر و نگهداری دستگاه (اعم از کالیبراسیون، تعویض قطعات) یاری می‌نماییم.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.